Гральний автомат Sizzling Hot Quattro

Веселощі х4

Дизайн гри дає ретро настрій, простий і без зайвих деталей. Фон являє собою єдину велику фіолетову смугу, на якій розміщені котушки, обрамлені зверху і знизу двома вужчими червоними смугами. Назва гри світиться помаранчевими і синіми літерами над барабанами.

Звукові ефекти відповідають скромності естетики Sizzling Hot Quattro, з аркадними звуками, які веселять і допомагають гравцям з азартом підійти до гри. Це особливо актуально для любителів наземних казино.

Більше нічого сказати про дизайн гри, так як така простота часто є хітом. У будь-якому випадку було б соромно відмовитися від Sizzling Hot Quattro, так як тут все ще є кілька тузів у рукаві.

Інтерфейс та основи гри

У нижній частині екрана ви знайдете цінні показники, що нагадують вам про суму вашого загального кредиту і розмір вашого останнього виграшу. У кожному розділі гри є 5 барабанів і 5 ліній виплат, а так як є чотири розділи, то в результаті ми отримуємо 20 ліній виплат і вражаючі 20 барабанів.

Кожна секція обертається незалежно від інших. Виберіть кількість ліній і суму ставки за допомогою команд (+) і (-) і натисніть "Старт", все барабани почнуть одночасно обертатися. Але ви так само можете відключити деякі секції барабанів. Символи тут класичні - фрукти.

У Sizzling Hot Quattro відбувається набагато більше, ніж ви могли очікувати. Це не просто рімейк Sizzling Hot Deluxe, але можливість грати в чотири гри одночасно. Платні лінії є незалежними і кожен раз ви виграєте окремо в кожному розділі, що робить ігровий процес набагато менш заплутаним, ніж це може здатися на перший погляд.

Попробуйте сыграть в наши автоматы