Гральний автомат Island 2

Якщо ви зіграєте в безкоштовний слот Island 2, ви станете частиною дивовижної пригоди Робінзона Крузо. Це ваша можливість зрозуміти що відчуває справжній Робінзон. Спроектований і розроблений Igrosoft, цей ігровий автомат має особливості, які можуть збільшити ваш виграш.

Відчуйте себе Робінзоном

Грайте в безкоштовний слот Island 2 і познайомтеся з його цікавими персонажами і привабливими бонусними функціями. На жаль, тут немає прогресивного джекпоту. Незважаючи на це, гра пропонує безліч захоплюючих функцій і персонажів.
Ви знайдете різні символи, такі як контейнер з їжею, дельфін, черепаха, плаваюча труба, морський птах і фотографія острівця. Wild - це дельфін.

Бонусні раунди

У слот Island 2 доданий ігровий раунд, який спрацьовує, коли три або більше символів острова з'являються в будь-якому місці барабанів. Під час бонусного раунду герой починає плавати на маленькому човні. Щоб не попастися акулам, він повинен йти в правильному напрямку.
Ваша роль тут полягає в тому, щоб змусити його пройти правильну відстань, щоб він зміг дістатися до шматка землі і запустити бонусну функцію. Ви повинні уникати пасток. В іншому випадку ваші шанси на отримання Супер бонус зникнуть.

Ігровий автомат дозволяє множити виграш завдяки функції Risk. Перш ніж відкрити будь-яку карту, спочатку заберіть виграш, щоб повернутися до основної грі. Ця опція дозволяє вам вибрати одну з чотирьох карт. Призи будуть подвоєні, якщо ваша карта виявиться більше, ніж пропонує круп'є.

Попробуйте сыграть в наши автоматы