Гральний автомат Columbus Deluxe

Columbus Deluxe - це ігровий автомат, представлений у вигляді слота з 5 барабанами, 3 рядами і 10 лініями, які можуть бути встановлені за вашим бажанням.
Цей ігровий автомат розроблений компанією Novomatic і натхненний Христофором Колумбом і багатьма пов'язаними з ним речами, такими як кораблі, королева і карта на задньому плані. Кожна карта має забавну графічну анімацію, коли ви зберете потрібну кількість символів.

Бонусні символи для Columbus Deluxe

В Columbus Deluxe всього 10 карт, 5 з яких - звичайні, 3 виграшних символу, а так само Wild і Scatter. Для того, щоб перевірити, скільки дає кожна карта, необхідно натиснути на кнопку Paytable в нижній частині екрана. Також при вході на екран Paytable з'являється нова кнопка під назвою Більше інформації, яка дозволяє ознайомитися з правилами гри.

  • Звичайні символи - зображуються алфавітом (K, A, Q і J) і цифрою 10. Потрібно 3, 4 або 5 поспіль символів, щоб виграти від 5 до 150 монет.
  • Особливі символи - вони нагороджують набагато більше, ніж звичайні символи, і для отримання мінімальної нагороди потрібно зібрати тільки два з них. Вони представлені секстантом, намистом і королевою, яка приносить найбільшу кількість кредитів.
  • The Wild - представлений самим героєм, Колумбом, і його функція полягає в тому, щоб замінити всі інші символи, крім значка Scatter. Отримуючи від 2 до 5 карток з головними символами, ви також отримуєте приз у вигляді монети. Цей приз має діапазон від 10 до 5000 кредитів!
  • Scatter - в цій грі зображений кораблем. Scatter може відображатися тільки на барабанах 1, 3 і 5. Коли ви збираєте всі три з них, ви отримуєте 10 безкоштовних обертань. Під час безкоштовних спинив Scatter служить ще одним Wild.

Додаткові функції і елементи гри

Ви можете вибрати кількість ліній, які ви хочете використовувати. Крім того, Ви можете змінити Вашу ставку на Лінію на свій розсуд, натиснувши на плюс або мінус під розділом Ставка / Лінія. Цей розділ починається з мінімуму в 1 і максимуму в 100 кредитів на лінію.
Ви так само можете включити режим Автогри, і раунди будуть повторюватися поки ви не зупините або не загубите всі монети.

Попробуйте сыграть в наши автоматы