Гральний автомат Always Hot Deluxe

Оновлені традиції

Always Hot Deluxe - це вдосконалений сиквел слот-ігри Always Hot, створений компанією Novomatic. Це класичний ігровий автомат, що складається з 3 барабанів і 5 ліній. Метою є послідовне збіг 3-х символів на лінію зліва направо на екрані. Залежно від збігу символів, їх вартість буде додана до вас на баланс. Як традиційний слот, ця гра не пропонує ультрасучасну графіку або велика кількість бонусних функцій. Більш того, тут пропонує тільки 9 звичайних символів.

Novomatic відомий своїм зручним програмним забезпеченням з численними кнопками, і те ж саме відноситься до Always Hot Deluxe. Крім того, грати можна на різних мовах, а це значить, що не тільки англійські гравці будуть розуміти суть гри. У грі є кнопка "Старт", яка запускає раунд або зупиняє його після повторного натискання. Існує також вкладка "Довідка", де можна переглянути всі правила гри. Поруч з ними ви знайдете налаштування звуку і розміру екрану.

Доступність функцій і символи

Основні символи тут це: апельсини, виноград, лимони, дзвіночки, сливи, вишні, кавуни, сімки і зірки. Найдорожча комбінація це та, яка включає в себе 3 подвійні сімки на лінії. Наступними є кавуни і зірки, а низькими платіжними картами - сливи, вишня, лимони та інші в грі. Їх виплачують щодо загальної суми ставки, яку гравець поставив перед раундом. Безкоштовні обертання, бонусна гра або прогресивний джекпот не доступні в цьому автоматі.

Азартна гра для множення виграшу

Ви можете натиснути на кнопку гри і зіграти або забрати свій виграш. Як тільки вона буде активована, з'явиться червона або чорна картка лицьовою стороною вниз, і вам потрібно буде вгадати колір. Ви можете вгадувати поки не програєте або не забере свій виграш. Будьте уважні.

Попробуйте сыграть в наши автоматы