Гральний автомат Sizzling Hot Deluxe

Автомат на століття

Цей позачасовий автомат, продовження під назвою Sizzling Hot Deluxe, відомий азартним гравцям у всьому світі. По правді кажучи слот не може похвалитися великою кількістю бонусів і весь ігровий процес сфокусований на п'яти барабанах, але є причини, чому він такий популярний.

Інтерфейс автомата

По правді кажучи, дизайн не вражає. Однак найбільше важливі кнопки і опції на екрані. Як завжди, ігрова компанія Novomatic надає меню праворуч, в яке додаються кілька нових можливостей:
Звук і Музика можуть бути включені або виключені. Це класичні звуки, які змінюються тільки після виграшу.
Платіжна відомість складається з двох сторінок. На одній відображаються всі знаки та їх значення, мінімальні з яких 2 або більше збігів на одній лінії. На іншій сторінці показані "Правила". Кнопка "Поповнення рахунку" використовується, коли ви вирішили грати на реальні гроші. Це приведе вас прямо до вікна з реєстраційними формами.

Джекпот і інші виграші

П'ять символів "7" повинні бути зіставлені на одній з 5-ти активних ліній, щоб виграти один з найбільших призів - 10.000.000 монет! 4 приносять 2.000.000 кредитів, а 3 приносять 200.000. Загалом, всі символи платять великі гроші, так що якщо ставка висока, можете розраховувати на гарний куш.
Так само ви можете розраховувати на множення виграшу в Азартною грі. Вам потрібно буде вибрати карту відповідного кольору, якщо ви вгадаєте, то будете винагороджені. Якщо ні - втратите все виграні гроші.

Попробуйте сыграть в наши автоматы