Гральний автомат Ultra Hot Deluxe

Оновлена ​​класика жанру

Компанія Novomatic, є лідером в автоматостроеніі і має 36-річну історію роботи з автоматами. Це дає великі перспективи для ігрового автомата Ultra Hot Deluxe. Компанія в основному орієнтувалася на класичні автомати, і це можна відчути. Починаючи з 2008 року, автомат розважає людей люблячих фруктову тему гри. Також слід зазначити, що ця онлайн-відео гра є продовженням перевіреного "Ultra Hot Classic" слота 2002 року, який сподобався багатьом. І отримав безліч захоплених відгуків.
Управління слотом Ultra Hot Deluxe Slot зроблений так що б в ньому розібрався новачок, а профі і так знає що робити. Є кнопка налаштувань Автогри де ви отримуєте доступ до виставлення таких параметрів:

  • Кількість раундів: в діапазоні від 5 - 100;
  • Ліміт програшів
  • Зупинка Автогри при перевищенні одиночного виграшу

Це не унікальний досвід, але приємно що розробники додали цю функцію в новий автомат. В іншому ж це гарне продовження лінійки Ultra Hot.

Бонусні раунди

Тут немає ніяких доповнень, про які можна було б говорити, немає фріспінов, немає прихованих функцій, навіть немає Wilds and Scatters. Більш того, єдине, що пропонує автомат - це Азартна гра після раунду.
Азартна гра це гра 50/50, ви повинні вгадати карту і помножите виграш. Програєте - втратите виграш. Все просто.

Попробуйте сыграть в наши автоматы