Гральний автомат Crazy Fruits

Гра для ігрових автоматів Crazy Fruits виробляється компанією BBIN Technology Gaming Company, яка має офіс в Азії і співпрацює з багатьма виробниками азартних ігор по всьому світу. Ігровий автомат Crazy Fruits схожий на інші класичні фруктові гри, символами яких є лимони, сливи, вишні кавуни, виноград і ін.
Цей слот доступний в двох форматах: безкоштовно або на реальні гроші. Вибираючи версію на реальні гроші, кредити стають реальною валютою, яка використовується в країні гравця. Важливо знати, легальна чи азартна гра в державі гравця чи ні.

Початок гри

Гра починається з натискання кнопки "Start", яка знаходиться в нижній частині екрана. Існує також опція "Авто-старт", яка пропонує ряд чисел, між якими гравці можуть вибирати. Вибравши одну з них, гра почнеться автоматично, і барабани будуть обертатися до тих пір, поки гравець не відкриє бонусний режим або ігрову опцію. Але Автостарт також може бути зупинений, якщо гравець натисне кнопку "Стоп". Вартість ставки має різні значення: 10, 20, 50, 100, 200, 500 і 1 000, які можна вибрати на кнопках + і - в залежності від того, чи хоче гравець збільшити або зменшити ставку. Змінюючи вартість ставки, будуть також змінені значення символів. Доступний кредит на початковому етапі гри становить 10 000, а під час гри він може бути збільшений або зменшений.
Якщо ви хочете зіграти в Crazy Fruits, ви повині знати, що тут немає ні прогресивного джекпоту, ні безкоштовних обертань. Цей автомат має 5 барабанами, 3 рядами і 5 фіксованими лініями, що означає, що всі лінії постійно включаються в гру.
Знаючи, що немає прогресивного джекпоту, одним з кращих способів виграти регулярний приз є ставка на найвищий запропонований номер, який, в поєднанні з лініями виплат, може принести нагороду.

А як щодо символів?

Звичайними символами є зображення фруктів, але є і так звані сімки (7) і джокер.
Якщо на екрані з'явиться іконка Джокера, то приз буде подвоєний на x2, а за збіг 2 з них, ваш виграш буде помножений на x4.

Додаткова гра

Азартна гра, в якій ви можете помножити виграш або втратити все що заробили. Гра 50/50, потрібно вгадати карту, чим більше вгадуєте, тим більше виграш, але будьте обережні.

Попробуйте сыграть в наши автоматы