Гральний автомат Party Gold

Візьміть все золото партії

Ностальгія за Радянським Союзом - це широко поширене почуття на колишніх територіях СРСР, і ми тут для того, щоб представити гру, яка будуватиметься саме на цьому. Party Gold це слот-гра, розроблена компанією Unicom, яка наповнена радянської атрибутикою і відсилання до колишнього Радянського Союзу.

Погляд у минуле

Party Gold зроблений так, щоб виглядати як артефакт, безпосередньо з радянської епохи. Всього кілька кнопок для ставок і обертання, ось і все. Сама гра схожа на ігровий автомат старої школи, з архаїчним зовнішнім виглядом. Барабани займають більшу частину екранного простору, обрамленого золотими колонами і червоними фіранками. У верхній частині екрану розташовані фабрики і інші будівлі, призначені для прославлення економічної могутності СРСР.

Party Gold не зовсім витончений з точки зору дизайну, але, безсумнівно, це одна з найоригінальніших слот-ігор, які ви коли-небудь бачили. Давайте розглянемо базові правила в наступному розділі.

Як почати гру

Party Gold побудований на наборі правил, які досить прості і базові, щоб дозволити всім гравцям швидко і легко почати гру.

У грі 5 барабанів і 21 лінія. Грошовий приз присуджується кожного разу, коли комбінація однакових символів потрапляє на активовану лінію. Ви можете використовувати різні командні кнопки під барабанами, щоб вибрати ставку і активне кількість ліній на ваш розсуд. Можна робити ставки до 10 кредитів за один спін, а також регулювати вартість ставки.

У будь-який слот-грі правило в тому, що чим більше грошей ви вирішите поставити на барабани, тим більше може стати ваше винагороду. Ви можете використовувати кнопку bet max, якщо ви хочете піти ва-банк і ризикнути всім заради шансу отримати великий виграш.

Чиста радянська ностальгія

Ігрові символи заповнені відсилання на радянську епоху. Радянська емблема або логотип Олімпіади 1980 року, а також стара газета "Правда" і 10-рублева банкнота є одними з найпоширеніших символів. А ось вид на Червону площу, портрет Леніна і старовинний радянський автомобіль не так поширені, але з їх комбінаціями ви отримаєте набагато більше великі нагороди. Пам'ятайте, що точний розмір ваших майбутніх виплат також визначається вашої ставкою.

Попробуйте сыграть в наши автоматы